1.1. Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas (pirmadieniais – penktadieniais) po apmokėjimo patvirtinimo. Šventiniu periodu bei vykstant akcijoms, dėl itin didelio užsakymų kiekio pristatymas gali užtrukti ilgiau nei 4 darbo dienas. Užsakytos prekės pristatomos darbo dienomis, nuo 9 iki 17 val. arba nuo 18 iki 20 val.

1.2. Kai norima gauti prekes ne darbo metu, tai turi būti nurodoma pastabose prieš apmokant užsakymą.

1.3. Pristatymas galimas tik Lietuvos teritorijoje.

1.4. Pristatymo kaina yra automatiškai įtraukiama į užsakymo kainą, išskyrus tuos atvejus, kuomet svetainėje vyksta specialūs pasiūlymai, suteikiantys nemokamą pristatymą.

1.5. Atšaukus užsakymą, kuris perduotas kurjeriui ir iš naujo atlikus pakartonį užsakymą, taikomas 2,9 € pristatymo mokestis už ankstesnės siuntos pristatymą.

1.7. www.unicouno.lt internetinėje parduotuvėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir įmonės sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus įmonės sandėlyje.