0.00
0
Ką dovanoti žmogui kuris viską turi
Ką dovanoti žmogui, kuris viską turi?

Ką dovanoti žmogui, kuris viską turi?

Bene kiekvienos šventės galvos skausmu tampa dovanos išrinkimas. Artėja vienos didžiausių metų švenčių, o kaip nustebinti savo draugus ar šeimos narius, suka galvą tikrai ne vienas.

Unicouno.lt gimė su mintimi, kad dovanoti personalizuotą miesto žemėlapio plakatą patiktų daugeliui, nes visi turime vietą, kuri mums svarbi ar kažką simbolizuoja. O sienų dekoras, kuriame užfiksuotos gražios emocijos praskaidrina ne tik erdvę, bet ir sukuria geras emocijas.

Kaip tai veikia?

Užsukę į unicouno.lt puslapį, galite pasirinkti personalizuotą žemėlapio plakatą ir ten įrašyti norimą miestą ar konkretų adresą. Taip pat pastabose parašyti tekstą, kuris būtų atspausdintas kartu su žemėlapiu. Pavyzdžiui: Kaunas/Mūsų namai/ Nurodyti namų koordinates.

Plakatai sukuriami ir atsiunčiami klientu peržiūrai bei patvirtinimui. Tuomet atspausdinami ant kokybiško popieriaus ir nemokamai pristatomi klientams į namus.

Kam tinka tokia dovana?

Personalizuotus žemėlapius renkasi įvairiomis situacijomis. Tai gali būti poros metinės, vestuvių ar gimtadienio šventė, ofiso ar namų įkurtuvės. Žemėlapį galima padovanoti su tam žmogui labiausiai įsiminusia vasaros kelione. Per Šv. Kalėdas žemėlapiu gali džiaugtis tiek jūsų šeimos nariai, tiek draugai ar darbo kolegos. Galima nurodyti norimą vietą ir parašyti tai, kas pasakoja būtent Jūsų istoriją, pavyzdžiui.: „Linksmiausias miesto ofisas“, „Mūsų pirmieji namai“, „Geriausia vieta pavalgyti“, „Manai namai – mano tvirtovė“, „Svajonės pildosi“, „Įmonės pavadinimas“, „Geriausių draugų miestas“ ir t.t.

Tai minimalistinio stiliaus namų dekoro elementas, kuris savo vietą suras kiekvienuose namuose ar ofise. Šiuos didelės raiškos plakatus, galima rinktis iš trijų dydžių.

Pagal erdvės dizainą taip pat galėsite pritaikyti plakatui tinkamus rėmelius, kuriuos nesunku rasti specializuotose parduotuvėse.

Ypatingi momentai, ypatingoje vietoje

Žemėlapio plakatai vaizduoja kiekvieno kliento unikalią istoriją. Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie šviesių prisiminimų išsaugojimo ir kūrimo. Personalizuotus žemėlapius klientai kabina jiems matomiausioje vietoje, kad toje erdvėje būtų kuo daugiau gerų emocijų.

Viena iš pagrindinių tokios dovanos idėjos – išsaugoti geriausias akimirkas ir prisiminti apie jas net patį niūriausią rudens ar žiemos vakarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *