0.00
0
4 lengvo persikraustymo patarimai
4 lengvo persikraustymo patarimai

4 patarimai, kaip lengvai persikelti
Persikėlimas į naują namą gali būti didžiulė užduotis. Taigi, norėdami padėti jums susikrauti daiktus ir persikelti, pateikiame keturis geriausius patarimus, į kuriuos reikia atsižvelgti pradedant!


Persikėlimas į naują namą gali būti didžiulis įsipareigojimas. Atlikus visus dalykus, kuriuos reikia padaryti, nesunku suprasti, kam turėtų būti teikiama pirmenybė, kad procesas būtų sėkmingesnis. Tai ypač pasakytina, jei reikia susikrauti visus savo daiktus. Laimei, yra keletas būdų, kaip supakuoti namo perkėlimą ir užtikrinti, kad nieko nepamiršite viso proceso metu. Taigi, norėdami padėti jums susikrauti daiktus ir persikelti, pateikiame šešis pagrindinius patarimus, į kuriuos reikia atsižvelgti pradedant.

Paruoškite reikiamas pakavimo medžiagas


Priklausomai nuo daiktų, kuriuos turite supakuoti, kiekio, turėtumėte paruošti pakankamai pakavimo medžiagų. Pavyzdžiui, svarbiausia medžiaga, kurią turėtumėte turėti, yra įvairių tipų dėžutės, kuriose tilps visi jūsų daiktai. Be to, turėtumėte įsitikinti, kad šios dėžės yra patvarios. Tai ypač svarbu, jei į jas turite supakuoti vertingus ir trapius daiktus.

Be kilnojamų dėžių, taip pat svarbu turėti ir kitų pakavimo medžiagų, tokių kaip pakavimo juostos, burbulų įvyniojimai, seni laikraščiai, žymekliai, ištempiama baldų plėvelė ir daug daugiau. Atminkite, kad turint pakankamai pakavimo medžiagų, procesas gali būti daug lengvesnis ir greitesnis. Taip yra todėl, kad jums nereikia eiti pirmyn ir atgal į parduotuvę, kad nusipirktumėte papildomų medžiagų.

Sutvarkykite savo namus

Kitas patarimas, kaip pakuoti ir perkelti, yra iš anksto sutvarkyti namus. Tai gali padėti sumažinti stresą ir darbo krūvį prieš pakavimo etapą. Kai sutvarkote savo namus, turite vaikščioti po kiekvieną kambarį ir išrūšiuoti savo daiktus taip, kad žinotumėt, ką reikia mesti, dovanoti ar parduoti.

Jei kai kurie jūsų daiktai vis dar yra geros būklės, bet jums jų nebereikia, galite pasirinkti paaukoti juos vietinei labdarai. Be to, kalbant apie sunkius daiktus, tokius kaip baldai, galite išmatuoti savo naujus namus, galbūt jie juose net netilps.

Pradėkite pakuoti tuo daiktus, kuriuos naudojate rečiau

Kad pakavimas būtų veiksmingesnis, gali būti naudinga pirmiau supakuoti rečiau naudojamus daiktus. Tai gali būti sezoniniai daiktai, tokie kaip kalėdinės lemputės, sodo įrankiai ir kiti daiktai. Toks pakavimo procesas bus labiau optimizuotas, daugiau tikimybės, kad supakuotų daiktu nebereikės ištraukti visame kraustymosi etape.

Turėkite su savimi keletą esminių dalykų


Rinkdamiesi daiktus nepamirškite su savimi turėti kai kurių kasdienių būtiniausių dalykų, kai ateina kraustymosi diena. Tai gali būti drabužių keitimas, vaistai, būtini žaislai, jei turite vaikų, dokumentai ir daug daugiau. Įdėkite juos į lagaminą ar didelį krepšį ir atsineškite su savimi į automobilį.

Be to, jei įvyktų katastrofa ir važiuojantis sunkvežimis būtų sugadintas ar pamestas, turėsite su savimi bent keletą būtiniausių dalykų, kuriuos galėsite naudoti atvykę į naujus namus.

Žymėkite

Kad suvežus visus supakuotus daiktus į naujus namus, jų išdėliojimas būtų paprastesnis, nepamirškite pažymėti dėžių ar maišų. Tarkime, vienoje dėžėje sudėjote knygas, kitoje arbata ir kava. Tiesiog markeriu užrašykite, ką kur sudėjote, taip viskas bus paprasčiau ne tik jums, bet ir tiems, kas padės sunešti dėžes, nes žinos į kurią namų erdvę, kurią dėžę nešti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *