Personalizuotas žemėlapio plakatas | Miestai

20.0030.00

SKU: unomap

Sukurkite personalizuotą žemėlapio plakatą! Susikurkite norimą variantą.

Kiekvienas žemėlapis sukurtas individualiai ir atspindi tik jūsų pačių sukurtas ar išgyventas istorijas. Tai puiki dovana namo ar ofiso įkurtuvių proga, sužieduotuvių, vestuvių ar jubiliejaus paminėjimui. Minimalistinio stiliaus žemėlapis tinka dovanoti tiek jai, jam ar porai.  Personalizuotas žemėlapis ne tik momentinė dovana, kuris gulės stalčiuje. Tai ofiso ar namų sienas puošianti detalė, kuria galima mėgautis kiekvieną dieną.

Plakatas parduodamas be rėmelio.

Išvalyti

Unikali dovana – personalizuotas žemėlapio plakatas. Tai puikus namų ar biuro interjero elementas, kuris bus ypatinga pokalbio pradžia.

Mūsų plakatai pasakoja viso pasaulio miestų geografiją, tuo pačiu išsakydami jūsų nuotykių, meilės ir kitų potyrių istorijas. Tai neabejotinai bus bet kurio kambario pokalbio pradininkas, sukeldamas prisiminimus apie širdžiai artimas ir brangias vietas.

KAIP TAI VEIKIA
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

1. Suasmeninimo laukeliuose (VIETA/PAPILDOMA INFORMACIJA) įveskite savo miesto pavadinimą, įrašykite norimą tekstą bei pasirinkite plakato formatą ir dydį arba atsiųskite el. paštu info@unicouno.lt (nepamirškite parašyti užsakymo numerio).
2. Mes sukursime jūsų personalizuoto žemėlapio maketą, susisieksime su jumis per 2 darbo dienas ir atsiųsime jums pavyzdį, kaip atrodys jūsų plakatas!
3. Kai patvirtinsite, kad maketas jums patinka, mes jį atspausdinsime ir atsiųsime jūsų nurodytu adresu arba el. paštu, jei pasirinksite skaitmeninį variantą!

MEDŽIAGOS
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Mūsų kūriniai spausdinami ant 200 g/m2 bekvapio matinio popieriaus.

APDOROJIMO LAIKAS
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Jūsų užsakymas bus apdorotas ir išsiųstas per 1-5 darbo dienas, po suderinimo ir apmokėjimo. Mūsų gaminiai spausdinami ir siunčiami iš Vilniaus.

Plakatų dydžiai
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

30 x 40 cm
40 x 60 cm
60 x 90 cm

PAPILDOMA IŠSAMI INFORMACIJA
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Plakatas parduodamas be rėmelio.
Atspausdinto plakato atspalviai gali skirtis priklausomai nuo Jūsų naudojamo kompiuterio ar telefono ekrano nustatymų.

Įamžinkite tą ypatingą akimirką naudodami mūsų unikalų namų ar ofiso sienų dekorą. Visi mūsų spaudiniai yra pagaminti pagal jūsų užsakymą.

Žemėlapio plakatas yra puiki dovana jam, dovana jai ar dovana poroms, jubiliejinė dovana, gimtadienio dovana, tėvo dienos dovana, motinos dienos dovana, namo įkurtuvių dovana ir daugeliui kitų progų!

Unikali dovana – personalizuotas žemėlapio plakatas. Tai puikus namų ar biuro interjero elementas, kuris bus ypatinga pokalbio pradžia. Jei turi savo pasiūlymo žemėlapio personalizavimui – susisiekite su mumis, bandysime įgyvendinti kiekvieną idėją, kad namų jaukumas ir staigmenų akimirkos būtų ypatingos.

Pasirinkti dydį

30 x 40, 40 x 60, 60 x 90

Atsiliepimų dar nėra

Palik atsiliepimą “Personalizuotas žemėlapio plakatas | Miestai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *