Personalizuotas plakatas su vardo logotipu

20.0030.00

SKU: namelogo

Sukurkite personalizuotą vardo logotipo plakatą!

Tai puiki dovana namo ar ofiso įkurtuvių proga, gimtadieniui, vaikų kambario dekoracijoms. Minimalistinio stiliaus plakatas tinka dovanoti tiek jai, jam ar porai.

Plakatas parduodamas be rėmelio.

Išvalyti

Unikali dovana – personalizuotas vardo plakatas. Tai puikus namų ar biuro interjero elementas, kuris bus ypatinga pokalbio pradžia.

Logotipas gali atspindėti Jūsų ar Jūsų įmonės vardą. Logotipo raidės gali būti sudėtos iš pirmųjų jūsų šeimos narių raidžių ar iš bet kokio kito derinio.

KAIP TAI VEIKIA
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

1. Suasmeninimo laukelyje įrašykite vardą ar atskiras raides, iš kurių norėsite kurti logotipo paveikslą. Geriausia, kad būtų pateikta ne daugiau 8 raidžių.
2. Mes sukursime jūsų personalizuoto logotipo maketą, susisieksime su jumis per 2 darbo dienas ir atsiųsime jums pavyzdį, kaip atrodys jūsų plakatas!
3. Kai patvirtinsite, kad maketas jums patinka, mes jį atspausdinsime ir atsiųsime jūsų nurodytu adresu arba el. paštu, jei pasirinksite skaitmeninį variantą!

MEDŽIAGOS
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Mūsų kūriniai spausdinami ant 200 g/m2 bekvapio matinio popieriaus.

APDOROJIMO LAIKAS
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Jūsų užsakymas bus apdorotas ir išsiųstas per 1-5 darbo dienas, po suderinimo ir apmokėjimo. Mūsų gaminiai spausdinami ir siunčiami iš Vilniaus.

Plakatų dydžiai
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

30 x 40 cm
40 x 60 cm
60 x 90 cm

PAPILDOMA IŠSAMI INFORMACIJA
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Plakatas parduodamas be rėmelio.
Atspausdinto plakato atspalviai gali skirtis priklausomai nuo Jūsų naudojamo kompiuterio ar telefono ekrano nustatymų.

Įamžinkite tą ypatingą akimirką naudodami mūsų unikalų namų ar ofiso sienų dekorą. Visi mūsų spaudiniai yra pagaminti pagal jūsų užsakymą.

Raidžių logotipo plakatas yra puiki dovana jam, dovana jai ar dovana poroms, jubiliejinė dovana, gimtadienio dovana, tėvo dienos dovana, motinos dienos dovana, namo įkurtuvių dovana ir daugeliui kitų progų!

Unikali dovana – personalizuotas vardo logotipo plakatas. Tai puikus namų ar biuro interjero elementas, kuris bus ypatinga pokalbio pradžia. Jei turi savo pasiūlymo žemėlapio personalizavimui – susisiekite su mumis, bandysime įgyvendinti kiekvieną idėją, kad namų jaukumas ir staigmenų akimirkos būtų ypatingos.

Pasirinkti dydį

30 x 40, 40 x 60, 60 x 90

Atsiliepimų dar nėra

Palik atsiliepimą “Personalizuotas plakatas su vardo logotipu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *